החזון שלנו

החזון שלנו

ביה"ס האמריקאי, מוסד הלימודים הגדול והמוביל בארץ בהכנה למבחן GMAT ולמבחני ידע באנגלית למועמדים ללימודי MBA בחו"ל, שם לו למטרה להוביל את תחום ההכנה ללימודי MBA בארץ ובעולם, ולהציב סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים במקצועיותם בפני כל העוסקים בתחום. ההתפתחות העצומה שחלה בתחום לימודי ה-MBA בארץ ובחו"ל בשנים האחרונות, מחייבת התפתחות דומה גם בתחום ההכנה ללימודי מינהל עסקים. צוות ביה"ס האמריקאי גאה להוביל את מהפיכת הידע והשירותים ללקוח בתחום ההכנה ל-MBA בארץ.

One Stop Shop

הרשמה וקבלה ללימודי MBA (תואר שני במינהל עסקים)- במקום אחד!

ביה"ס האמריקאי מעמיד לרשות המועמדים ללימודי MBA בארץ ובחו"ל מערך כולל ומקיף של שירותי ייעוץ, הכנה והכוונה בדרך ללימודי MBA:

  • קורסי הכנה ל-GMAT : קורסי ההכנה הטובים ביותר בארץ ל-GMAT של ביה"ס האמריקאי ללימודים בחו"ל מכינים אתכם בצורה ממוקדת, מלאה ומקיפה לכל אחד מחלקי ה-GMAT לפי דרישתכם (כמותי, מילולי, מקיף). קורסי ההכנה ל-GMAT נערכים בכיתות קטנות, מועברים על ידי מורים מקצועיים ומנוסים, כוללים שיעורים מצולמים וחומרי לימוד רבים ובלעדיים.
  • אפליקיישן סנטר: בביה"ס האמריקאי קיים שירות מקיף המסייע למועמדים ללימודי MBA בארה"ב ובאירופה במילוי טפסי ההרשמה, כתיבת חיבורי הרשמה, קורות חיים אישיים ומכתב המלצה. הסיוע ניתן על ידי יועצי לימודים מנוסים ומקצועיים, דוברי אנגלית שפת אם, המכירים היטב את הדרישות של כל אוניברסיטה בחו"ל, ויעזרו לכם לנסח אפליקיישן (מועמדות) מרשימה שתכניס אתכם לתוכניות ה-MBA הטובות בעולם.
  • שירות תרגומים: ביה"ס האמריקאי מעמיד לרשות תלמידיו שירותי מתרגמים לתרגום המסמכים השונים בתהליך ההרשמה.
  • ייעוץ אקדמי אישי: מתלבטים באיזו תוכנית MBA לבחור? לא יודעים אם ציון ה-GMAT שלכם מספיק לקבלה? רוצים לדעת מהי התוכנית שהכי מתאימה לצרכים וליכולות שלכם? יועצי הלימודים של ביה"ס האמריקאי יסייעו לכם בייעוץ אישי, אחד על אחד, בהכוונה ובהתאמה של מוסד הלימודים או תוכנית הלימודים המתאימים ביותר לצרכים ולדרישות שלכם.

אתר לימודי MBA:

כל המידע באתר אחד: אתר לימודי MBA של ביה"ס האמריקאי ללימודים בחו"ל מספק מידע עדכני ומקיף על לימודי MBA, תוכניות לימודים בארץ ובחו"ל, כל מוסדות הלימודים וההתמחויות בארץ, עלויות שכר לימוד, מלגות ועוד.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם