אפשרויות התעסוקה לבוגרי MBA

MBA והקריירה שלכם

לימודי תואר שני במינהל עסקים נחשבים למבוקשים מאוד לא רק בקרב סטודנטים, אלא גם בקרב מעסיקים. לימודי MBA בארץ אומנם אינם מבטיחים לכם אוטומטית תוספת שכר או קידום, אולם הם מקנים לכם ידע רב ומיומנויות שנחשבים למבוקשים במקומות עבודה רבים. לימודי MBA מקנים לכם ידע בתהליכים עסקיים, במימון חברות, היבטים משפטיים, שיווק, פרסום, ניהול עובדים, טכנולוגיות מידע, כלכלה ועוד.

לימודי MBA מאפשרים לכם להשתלב במגוון רחב של תפקידים בארגונים שונים במשק. תודות לעובדה שאתם רוכשים השכלה עסקית מגוונת לצד ההתמחות שלכם, אתם נחשבים ככוח עבודה בעל יכולות גבוהות אשר יכול להתאים למגוון תפקידים רחב ולא רק לתחום מקצועי צר. לצד האפשרויות התעסוקתיות שלימודי MBA פותחים בפניכם, הסיכויים שלכם לקבל קידום או תחומי אחריות נוספים בעבודה עולים, ואתם ממצבים את עצמכם כעובדים מוכשרים בעלי מיומנויות גבוהות להשתלב בסביבה עסקית משתנה במגוון רב של ארגונים וחברות במשק.

מסקר שנערך לפני כשנתיים מטעם עיתון גלובס עולה, כי רוב המעסיקים בארץ לא מייחסים חשיבות גדולה למוסד הלימודים בו למדו המועמדים הפוטנציאליים, אלא לתואר עצמו. כן נמצא בסקר שההתמחות המועדפת על מעסיקים פוטנציאליים היא שיווק ופרסום.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content