למה MBA?

שוק התעסוקה הנוכחי מתאפיין, יותר מכל, בתחרותיות גבוהה. התחרות על משרות לא נעצרת בתפקידים הבכירים. כיום, גם על תפקידים זוטרים שאינם מצריכים ניסיון תעסוקתי רב או השכלה ספציפית, מתקיימת תחרות בין מועמדים רבים. כשמדובר בתפקידי ביניים הדורשים השכלה וניסיון מינימלי, התחרות הולכת וגדלה. התחרות על משרות אינה מסתיימת בקבלה לתפקיד: גם בתוך הארגון, מספר העובדים הפוטנציאלים לקידום גבוה בהרבה ממספר המשרות הבכירות יותר המתפנות.

כיום, כדי להצליח להתקבל למשרה מסויימת בתוך הארגון, ולא פחות חשוב מכך, כדי להיות מועמדים פוטנציאליים לקידום בתוך הארגון, אתם חייבים להיות בעלי יתרון תחרותי מובהק.

לימודי MBA נועדו לענות על הצורך, של עובדים רבים ושל מעסיקים כאחד, להכשיר אנשי קריירה ברמה גבוהה גבוהה ביותר, בעלי מיומנויות למידה, הסתגלות, מנהיגות וחשיבה גבוהות במיוחד. כשאתם לומדים לתואר שני במינהל עסקים, אתם משפרים בצורה משמעותית את יכולת התחרות האישית שלכם בהתמודדות על משרות בכירות ועל קידום בחברה בה אתם עובדים. במקביל, אתם ממצבים את עצמכם כעובדים בעלי מיומנויות מקצועיות רבות: הן בתחום הידע המקצועי הנרחב, והן במה שקשור ליכולת שלכם ללמוד תפקידים ונושאים חדשים בתחום המקצועי שלכם.

לימודי MBA אינם רק כלי שיעזור לכם לשמור על מעמדכם כעובדים מוצלחים- אחת ממטרות הלימודים היא להקנות לכם מיומנויות והבנה בניהול עסקי. לכן, הידע והכלים הרבים שאתם צוברים בלימודי ה-MBA שלכם, מאפשרים לכם להתברג בקלות לתפקידי ניהול, גם אם אין לכם ניסיון מקצועי בניהול עובדים או בקבלת החלטות בארגון.

בשל האופי הרב-תחומי שלהם, לימודי MBA רלוונטיים לעובדים כמעט בכל הענפים כיום. ענף בו ההכשרה הניהולית היא רלוונטית במיוחד הוא תחום ההייטק. תודות לעובדה שענף ההייטק נחשב לענף הייצוא העיקרי בישראל, הוא זקוק לאנשי ניהול ומכירות מוכשרים ומיומנים במיוחד. לימודי MBA מקנים לכם כלים רבים להתמודדות בסביבה עסקית גלובלית, וכן ידע רב בתחומים הרלוונטיים לניהול הייטק- מערכות מידע, שיווק, יזמות, קרנות הון סיכון ועוד.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content